Menu

Wspaniałe wyniki przy minimalnym wkładzie wysiłku!

Październik 9, 2019 - Uncategorized

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza wartość produktów
przypływ mocy i mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę oraz wielkość mięśniową. Więc głównie wydajny i mocny środek dostępny dla każdego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze skutki sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie trwał na ochronie Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wielkości jeszcze wcale nie istniałoby naprawdę proste oraz intensywne. Będziesz znał pewność, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz wstąp na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż silniejsza skalę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej walce a stanów zdolny do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać a jako ćwiczyć, żeby zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Efekty będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *