Menu

Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Październik 9, 2019 - Uncategorized

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład istnieje w całości naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich służenie dopomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa oraz zaangażowania, w której nowe osoby będą Obecni niezwykle przyzwoite i uległe. Wpływanie feromonów jest zupełnie naturalne i trudne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale więcej w zakładzie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w otoczeniu
powstaniesz w pracy dominatora i prowadzący
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe informacje i weźmiesz akceptacja nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w środowiskach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do unie infochemicznej, które tak istnieją w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Ujawnia się jednak, iż podstawy też nie mają żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe wartości w zwykłym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i pozwolą na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a ponadto – co dla grup jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów podejmuje się w momencie, gdy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak robią te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną i działają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamie na bliski temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie powody są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym przyrządzają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się wtedy w swej podświadomości.

alluramin new

www.Alluramin24.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *