Menu

Pozwól sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

Październik 9, 2019 - Uncategorized

Preparat Alluramin stanowi w naszym sklepie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole i androstadienony, które powodują, że mężczyzna uważany jest jak wysoce popularny, zdrowy i opiekuńczy. Alluramin został skonstruowany z własnych składników, które zapewniają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, emitowana przez mężczyzn wraz z wtedy w okresie pobudzenia. Substancja ta mówi za aktywację mózgu kobiet oraz wzmacnia obok nich planowanie. Dzięki niemu partnerki będą przy mężczyźnie bardziej rozluźnione oraz będą podejmowały go jak dużo męskiego.

To właśnie Androstadienon stanowi podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które wchodzą w magazyn mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają mężczyzn. Poprawia on zawieranie kontaktów oraz sygnalizuje młodość i zdrowie. Toteż nazywany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują dobrych także trwałych siebie panów, toteż sprawia on, że mężczyzna umieszcza się być daleko popularny. Andristeron – wywołuje zmniejszanie niepokoju u osób oraz rozkłada je. Dzięki niemu ślubnej będą uważały mężczyznę, jako silnego i opiekuńczego samca, jaki będzie w kształcie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy szuka o stosowanie Alluramin badania pokazują, że kobieta podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł chronić się nią dodatkowo jej dziećmi. Pozostałych składników wytwórca nie chce znaleźć przez względy na konkurencję. Alluramin stanowi w 100% naturalnym preparatem, zatem jego wprowadzanie jest bezpieczne, oraz co wewnątrz tym chodzi — aby go pozwalać nie powinien pamiętać recepty. Alluramin można zdobyć na kartce internetowej producenta.
Preparat Alluramin ma stronę wygodnego w użyciu sprayu, który należy rozpylić na wszystkim ciele, najlepiej na nadgarstkach, szyi również na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje efekt nawet do dwunastu godzin. Przynależy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na blisko jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów i odpowiednie tworzy je pisać. Zatem warto na start zaopatrzyć się w pełniejsza zawartość Alluramin, warto skorzystać z rabatów i reklamy, które producent proponuje.

alluramin

wikipedia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *