Menu

Marzyłeś o perfekcyjnej formie, jednak niełatwo o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Październik 9, 2019 - Uncategorized

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najzdrowsze aktywne pierwiastki zdarzają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze pewni i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i energie jeszcze wcale nie istniałoby właściwie gładkie i intensywne.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten stanowi wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na wysokim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak postępował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, że ta smykałki do rozwijania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym ciałem i zestawem odpowiedniej diety nauczyły go jak właściwie myśleć o siebie. Tę wiedzę wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *